آرمین ون بیورن

آموزش موسیقی دنس

مشاهده قسمت یکم
بررسی اجمالی
برنامه درسی

وارد استودیوی آرمین شوید

آموزش میکس و مسترینگ را از آرمین ون بیورن یاد بگیرید. هر هفته آرمین ون بیورن ۴۱ میلیون نفر را مجذوب نمایش رادیویی خود، یعنی A state of trance می کند. او که یکی از پردرآمد ترین دی جی های دنیاست، در اولین کلاس آنلاین خود، آموزش میکس و مسترینگ را به شما می دهد و موفق ترین قطعه های خود را به طور دقیق تشریح نموده و یک قطعه را از پایه می سازد، تا طرز تولید، اجرا و ارتقاء موسیقی دنس را برای شما توضیح دهد. شما با فرآیند فنی او برای استفاده از سمپل ها و پلاگین ها و همینطور روش میکس و مسترینگ، ضبط صداها و ساخت یک دی جی ست آشنا خواهید شد.

آنچه دریافت می کنید
۳۳ درس ویدئویی
محتوای آموزشی اختصاصی
100% ضمانت کیفیت

دو راه شرکت در کلاس

محبوب ترین روش

اشتراک طلایی

دسترسی نامحدود به تمام کلاس های 82 استاد - شامل آرمین ون بیورن - برای یکسال
1.0۰۰.۰۰۰ تومان / سالانه
خرید اشتراک طلایی

خرید این کلاس

دسترسی نامحدود به کلاس آرمین ون بیورن برای یکسال
۱۰۰.۰۰۰ تومان / سالانه

معارفه

درس ۰۱
به استودیو آرمین خوش آمدید. برای یادگیری ساخت موسیقی، دی جی شدن و توسعه دوران حرفه ای خود از اسطوره ی موسیقی دنس و ترنس آماده شوید.

پیدا کردن منبع الهام ملودی

درس ۰۲
فرایند ساخت موسیقی توسط آرمین با خلق ملودی هایی مملود از احساسات و درام آغاز می شود. تکنیک های او برای ساخت خلاقانه ملودی را بیاموزید.

استودیو خانگی خود را بسازید

درس ۰۳
با اینکه آرمین آموزه هایش را از یک استودیو حرفه ای به شما ارائه می دهد، شما می توانید هرآنچه می آموزید را در یک استودیو کوچک خانگی اجرا کنید. در این قسمت فهرستی از آنچه می توانید بدون هزینه زیاد برای شروع ساخت موسیقی های خارق العاده تهیه کنید به شما ارائه می شود.

قالب (تمپلیت) ها و ساماندهی در نرم افزار Logic Pro

درس ۰۴
شاید به نظر عجیب بیاید، اما به عقیده آرمین بهترین آهنگ ها از سازماندهی شروع می شوند. روش خلق پروژه های DAW، بدون سختی زیاد و با خلاقیت بیشتر را بیاموزید.

در استودیو، بخش ۱: ملودی

درس ۰۵
اکنون باید وارد بخش عملی شوید و برخی از تکنیک هایی که آرمین به شما آموزش داده را به اجرا بگذارید. آرمین با کمک همکار آهنگسازی خود «Benno de Goejji» یک آهنگ اختصاصی را درست همینجا در مسترکلاس برای شما می سازد. این قسمت اولین از هشت مرحله ساخت یک آهنگ پر سر و صدا به سبک آرمین ون بیورن است.

کار با پد ها و لید ها

درس ۰۶
از این ترفندهای ساخت موسیقی برای بهره گیری هرچه بهتر از لیدهای خود استفاده کنید و به آهنگ خود اتمسفری مملود از انرژی و سرخوشی ببخشید.

در استودیو، بخش ۲: پدها و لیدها

درس ۰۷
آرمین و بنو به دنبال ملودی ها و صداهای مناسب برای ایجاد حس مطلوب در آهنگ جدید خود می گردند.

در استودیو، بخش ۳: لیدها بیشتر

درس ۰۸
آزمون و خطا بخش مهمی از فرایند تولید موسیقی توسط آرمین است. او را در حال امتحان صداهای مختلف برای رسیدن به نوایی الهام بخش ببینید.

ایجاد یک گروو (ریتم یکنواخت)، بخش ۱

درس ۰۹
موسیقی دنس باید شنونده را به تحرک وادارد، اما افزودن این چاشنی پرانرژی به آهنگ نیاز به مهارت بالایی دارد. در این قسمت با روش مناسب افزودن درام کوبه ای و صداهای باس آشنا می شوید.

ایجاد یک گروو، بخش ۲

درس ۱۰
می توان با افزودن صدای سازهای کوبه ای به یک ریتم غنی و پیچیده عنصر دنس بخشید. با روش آرمین برای افزودن لوپ ها و لایه های جدید به آهنگ های درام آشنا شوید.

در استودیو، بخش ۴: اضافه کردن گروو و باس

درس ۱۱
اکنون که آرمین و بنو چند ملودی باب میل پیدا کرده اند، وقت ایجاد لایه زیرین آهنگ رسیده است. تکنیک های آرمین برای بهم پیوستن ریتم های یکنواخت در بین لایه های یک آهنگ را بیاموزید.

در استودیو، بخش ۵: نتیجه بزرگ

درس ۱۲
هرگاه چیزی الهام بخش باشد، آرمین به دنبال آن می رود. در این قسمت او روی یک ایده موسیقایی جدید کار می کند: دسته ای از لیدهای جدید که در مقطع توقف آهنگ آن ها را وارد کند.

میکس و مستر، بخش ۱

درس ۱۳
به محض اینکه ایده های موسیقایی فوق العاده خود را روی پروژه پیاده کردید، باید به فکر بهسازی صدا و شکل دادن آهنگ باشید؛ طوری که مطمئن شوید شنوند هرآنچه می خواهید را می شنود. با یادگیری این آموزه ها در زمینه میکس کردن گوش هایتان رو به صداهای جدید پذیرا شده و مهارت هایتان گسترش پیدا می کند.

میکس و مستر، بخش ۲

درس ۱۴
اگر می خواهید آهنگ شما به همان بلندی و وضوح ترانه هایی که روی رادیو یا پرتال های موسیقی می شنوید باشد، باید همه تمرکز خود را معطوف پردازش کردن کانال مستر آهنگ خود کنید. با رویکرد آرمین نسبت به «end bus» آشنا شوید.

در استودیو، بخش ۶: تمیزکاری و میکس

درس ۱۵
اکنون که آرمین و بنو به حسی خوبی نسبت به المان های آهنگ جدید خود رسیده اند، بنو شروع به بررسی پروژه و سر و سامان دادن به آنچه ساخته شده می کند.

بررسی موردی میکس و ارنجمنت: Be in the Moment

درس ۱۶
با طرز فکر آرمین نسبت به ارنج و میکس کردن آهنگ هایش آشنا شوید. او طی بررسی یکی از آهنگ های پرطرفدار خود در سبک «سای ترنس» فرایند خود را مرحله به مرحله و کانال به کانال برای شما توضیح می دهد.

ارنج کردن

درس ۱۷
یک آهنگ دنس خوب شنونده را با خود در مسیری دلپذیر همراه می کند. مسیری پر از توقف های گیرا و آغازهای پر انرژی. در این قسمت با رویکرد آرمین به خلق مسیرهای جذاب موسیقایی آشنا می شوید.

در استودیو، بخش ۷: سازهای کوبه ای و ارنج کردن

درس ۱۸
آرمین و بنو مجموعه ای از لوپ های ساز کوبه ای و FXرا به پروژه خود در لاجیک اضافه می کنند. سپس، بعد از یک سازماندهی نصفه و نیمه، شروع به ارنج کردن و چیدن المان های آهنگ به ترتیب اینترو، توقف (بریک دان) و آغاز مجدد می کنند.

در استودیو، بخش ۸: ساخت قسمت آغاز مجدد (دراپ) در آهنگ، بازبینی آهنگ

درس ۱۹
اگر قسمت شروع مجدد خوبی نسازید، آهنگ موفقی نخواهید داشت. آرمین و بنو رو در حال خلق یک دراپ فوق العاده با حداکثر تاثیرگذاری ببینید. سپس راجع به شکل گرفتن کل این آهنگ خواهید شنید.

کار با متن آهنگ و صدای خواننده

درس ۲۰
واژه ها موسیقی را گیرا و تاثیرگذار می کنند، صرف نظر از اینکه یک آواز ملودیک باشد یا فقط یک سمپل از صدای خواننده. با روش های آرمین برای افزودن متن به آهنگ هایش آشنا شوید.

جلسه صدای آواز، بخش ۱: ترک کردن

درس ۲۱
مهارت های آرمین تنها محدود به موسیقی های دنس نمی شود. در این قسمت و دو قسمت بعدی، آرمین طی همکاری با «Josh Cumbee» خواننده گروه «Sunny Days» به شما نحوه ی ترک کردن، ویرایش و دستکاری صدای آواز خواننده را نشان می دهد.

جلسه صدای آواز، بخش ۲: مقایسه و گزینش

درس ۲۲
اکنون که آواز جاش به اتمام رسیده، وقت مقایسه و گزینش بخش های مختلف صدای آواز اوست. ببینید که چطور آرمین با گوش های تیز و حرفه ای و غریزه موسیقایی خود همراه با جاش به انتخاب بخش های مطلوب از صدای آواز جاش می پردازند.

جلسه صدای آواز، بخش ۳: ادیت و میکس

درس ۲۳
بیاموزید که آرمین چطور از ویرایش و جلوه های صوتی برای خلق ترک های آوازی بی نقص و تاثیرگذار که به گوش شنونده بسیار طبیعی می آیند استفاده می کند.

تک آهنگ ها، کلاب میکس ها، و ادیت ها

درس ۲۴
آرمین با استفاده از Sunny Daysبعنوان نمونه، روش خود برای تبدیل آهنگ های سبک پاپ به میکس های دنس مخصوص کلوپ را گام به گام به شما آموزش می دهد.

به سراغ ست مخصوص DJبروید

درس ۲۵
اکنون زمان آن رسیده که از آهنگسازی فاصله گرفته و شروع به یادگیری اجرا روی صحنه کنید. با اصول اساسی فلسفه ی آرمین برای DJکردن و اجرای روی صحنه آشنا شوید.

ساختن یک ست (دستگاه DJ): ادیت ها و مش آپ ها

درس ۲۶
یک ست DJمناسب حاصل آماده سازی دقیق است. با روش کار آرمین باAbleton Liveبرای کوتاه کردن آهنگ هایش و ساخت مش آپ های جدید که تماشاچیان را به وجد می آورد آشنا شوید.

استفاده از دک ها(بخش های روی دستگاهDJ): مبانی

درس ۲۷
آرمین پشت دستگاه DJمی رود تا به شما نشان دهد برای اجراهای زنده خود از چه ابزارهایی استفاده می کند.

استفاده از دک ها: تکنیک های آرمین

درس ۲۸
همچنان که آرمین پیش نمایش بعضی از محبوب ترین آهنگ های خود را اجرا کرده و بین آن ها جابجا می شود، تمام حرکاتش را ببینید و بیاموزید. از هر دکمه ای که فشار می دهد تا هر شاسی که با آن کار می کند. با روش های او برای افزودن لایه های جذاب و جلوه های صوتی هیجان انگیز به آهنگ آشنا شوید.

نکاتی برای اجرا

درس ۲۹
یک اجرا کننده باید چیزی بیش از موسیقی عالی برای تماشاچیان در نظر داشته باشد. روش کنترل خود روی صحنه، ارتباط گرفتن با تماشاچیان، و احترام قائل شدن برای DJهایی که با آن ها همکاری می کنید را بیاموزید.

میزبانی یک برنامه رادیویی

درس ۳۰
هرگز قدرت رادیو را دست کم نگیرید. آرمین به برنامه رادیویی خود «State Of Trance» عشق می ورزد و آن را بخشی اساسی از اعتبار جهانی خود می داند. بیاموزید که چطور می توانید از رادیو برای پیشرفت در موسیقی و جذب طرفداران بیشتر استفاده کنید.

منابع الهام اولیه آرمین

درس ۳۱
صدا و سبک خاص آرمین ون بیورن از کجا نشأت می گیرد؟ با بعضی موزیسین ها و DJهایی آشنا شوید که باعث شدند آرمین به آنچه امروز هست تبدیل شود.

آغاز و توسعه دوران حرفه ای

درس ۳۲
آرمین دارنده یکی از موفق ترین و طولانی ترین دوره های حرفه ای در سبک ترنس است. توصیه هایی برای شنیده شدن موسیقی هایتان و شناخته شدن بعنوان یک DJاز او بشنوید.

پایان

درس ۳۳
آرمین در آخرین جلسه از کلاس خود شما را به تمرکز روی موسیقی تان، گذر از شک و تردیدهایتان، و از همه مهم تر لذت بردن از کاری که می کنید تشویق می کند.
آرمین ون بیورن
آموزش موسیقی دنس

آرمین ون بیورن

آموزش موسیقی دنس

۳۳ درس

از کسی که تا کنون پنج بار توسط خوانندگان نشریه دی‌جی مگزین به عنوان بهترین دی‌جی دنیا انتخاب شده و آهنگ‌های پرفروش بسیاری دارد آموزش میکس و مسترینگ موسیقی رقص را بیاموزید.

٪۱۰۰ انحصاری

دروس اختصاصی از آرمین که برای فوران پتانسیل‌های خلاقانه شما و پیشرفت شما در امر آموزش میکس و مسترینگ موسیقی تدوین شده‌اند.

خرید تمامی کلاس ها
با خرید اشتراک سالیانه به این کلاس نیز دسترسی دارید
 ۱۰۰.۰۰۰ تومان برای زیرنویس فارسی و انگلیسی
دسترسی مادام العمر به محتوای دوره

قسمت یکم کلاس

ویدئو کامل قسمت یکم و موضوعات کلاس را ببینید

وارد استودیوی آرمین شوید

آموزش میکس و مسترینگ را از آرمین ون بیورن یاد بگیرید. هر هفته آرمین ون بیورن ۴۱ میلیون نفر را مجذوب نمایش رادیویی خود، یعنی A state of trance می کند. او که یکی از پردرآمد ترین دی جی های دنیاست، در اولین کلاس آنلاین خود، آموزش میکس و مسترینگ را به شما می دهد و موفق ترین قطعه های خود را به طور دقیق تشریح نموده و یک قطعه را از پایه می سازد، تا طرز تولید، اجرا و ارتقاء موسیقی دنس را برای شما توضیح دهد. شما با فرآیند فنی او برای استفاده از سمپل ها و پلاگین ها و همینطور روش میکس و مسترینگ، ضبط صداها و ساخت یک دی جی ست آشنا خواهید شد.

هر زمان، هرجا

با شرایط خودتان، با روند خودتان، روی موبایل، دسکتاپ، لپ تاپ و یا تلوزیون هوشمند بیاموزید

۴۹ صفحه کتاب کار

یک کتاب کار قابل دانلود همراه با دروس کلاسی ارائه می‌شود. در کنار آن قطعات صوتی مختلف در پروژه‌های آرمین به صورت اختصاصی از طریق مسترکلاس قابل دسترس می‌باشد.

۳۳ درس ویدیویی

در استدیوی آرمین به او بپیوندید تا آموزش میکس و مسترینگ را یاد بگیرید و اینکه چگونه او صداها را لایه‌بندی می‌کند، قطعات را تهیه می‌کند و آن‌ها را برای اجرای زنده آماده می‌کند.
دانشجویان به مسترکلاس میانگین نمره 4.7 از 5 ستاره را داده اند
ما رضایت 100% را برای تمامی خریدها ضمانت می کنیم

برنامه درسی

۰۱

معارفه

به استودیو آرمین خوش آمدید. برای یادگیری ساخت موسیقی، دی جی شدن و توسعه دوران حرفه ای خود از اسطوره ی موسیقی دنس و ترنس آماده شوید.

۰۲

پیدا کردن منبع الهام ملودی

فرایند ساخت موسیقی توسط آرمین با خلق ملودی هایی مملود از احساسات و درام آغاز می شود. تکنیک های او برای ساخت خلاقانه ملودی را بیاموزید.

۰۳

استودیو خانگی خود را بسازید

با اینکه آرمین آموزه هایش را از یک استودیو حرفه ای به شما ارائه می دهد، شما می توانید هرآنچه می آموزید را در یک استودیو کوچک خانگی اجرا کنید. در این قسمت فهرستی از آنچه می توانید بدون هزینه زیاد برای شروع ساخت موسیقی های خارق العاده تهیه کنید به شما ارائه می شود.

۰۴

قالب (تمپلیت) ها و ساماندهی در نرم افزار Logic Pro

شاید به نظر عجیب بیاید، اما به عقیده آرمین بهترین آهنگ ها از سازماندهی شروع می شوند. روش خلق پروژه های DAW، بدون سختی زیاد و با خلاقیت بیشتر را بیاموزید.

۰۵

در استودیو، بخش ۱: ملودی

اکنون باید وارد بخش عملی شوید و برخی از تکنیک هایی که آرمین به شما آموزش داده را به اجرا بگذارید. آرمین با کمک همکار آهنگسازی خود «Benno de Goejji» یک آهنگ اختصاصی را درست همینجا در مسترکلاس برای شما می سازد. این قسمت اولین از هشت مرحله ساخت یک آهنگ پر سر و صدا به سبک آرمین ون بیورن است.

۰۶

کار با پد ها و لید ها

از این ترفندهای ساخت موسیقی برای بهره گیری هرچه بهتر از لیدهای خود استفاده کنید و به آهنگ خود اتمسفری مملود از انرژی و سرخوشی ببخشید.

۰۷

در استودیو، بخش ۲: پدها و لیدها

آرمین و بنو به دنبال ملودی ها و صداهای مناسب برای ایجاد حس مطلوب در آهنگ جدید خود می گردند.

۰۸

در استودیو، بخش ۳: لیدها بیشتر

آزمون و خطا بخش مهمی از فرایند تولید موسیقی توسط آرمین است. او را در حال امتحان صداهای مختلف برای رسیدن به نوایی الهام بخش ببینید.

۰۹

ایجاد یک گروو (ریتم یکنواخت)، بخش ۱

موسیقی دنس باید شنونده را به تحرک وادارد، اما افزودن این چاشنی پرانرژی به آهنگ نیاز به مهارت بالایی دارد. در این قسمت با روش مناسب افزودن درام کوبه ای و صداهای باس آشنا می شوید.

۱۰

ایجاد یک گروو، بخش ۲

می توان با افزودن صدای سازهای کوبه ای به یک ریتم غنی و پیچیده عنصر دنس بخشید. با روش آرمین برای افزودن لوپ ها و لایه های جدید به آهنگ های درام آشنا شوید.

۱۱

در استودیو، بخش ۴: اضافه کردن گروو و باس

اکنون که آرمین و بنو چند ملودی باب میل پیدا کرده اند، وقت ایجاد لایه زیرین آهنگ رسیده است. تکنیک های آرمین برای بهم پیوستن ریتم های یکنواخت در بین لایه های یک آهنگ را بیاموزید.

۱۲

در استودیو، بخش ۵: نتیجه بزرگ

هرگاه چیزی الهام بخش باشد، آرمین به دنبال آن می رود. در این قسمت او روی یک ایده موسیقایی جدید کار می کند: دسته ای از لیدهای جدید که در مقطع توقف آهنگ آن ها را وارد کند.

۱۳

میکس و مستر، بخش ۱

به محض اینکه ایده های موسیقایی فوق العاده خود را روی پروژه پیاده کردید، باید به فکر بهسازی صدا و شکل دادن آهنگ باشید؛ طوری که مطمئن شوید شنوند هرآنچه می خواهید را می شنود. با یادگیری این آموزه ها در زمینه میکس کردن گوش هایتان رو به صداهای جدید پذیرا شده و مهارت هایتان گسترش پیدا می کند.

۱۴

میکس و مستر، بخش ۲

اگر می خواهید آهنگ شما به همان بلندی و وضوح ترانه هایی که روی رادیو یا پرتال های موسیقی می شنوید باشد، باید همه تمرکز خود را معطوف پردازش کردن کانال مستر آهنگ خود کنید. با رویکرد آرمین نسبت به «end bus» آشنا شوید.

۱۵

در استودیو، بخش ۶: تمیزکاری و میکس

اکنون که آرمین و بنو به حسی خوبی نسبت به المان های آهنگ جدید خود رسیده اند، بنو شروع به بررسی پروژه و سر و سامان دادن به آنچه ساخته شده می کند.

۱۶

بررسی موردی میکس و ارنجمنت: Be in the Moment

با طرز فکر آرمین نسبت به ارنج و میکس کردن آهنگ هایش آشنا شوید. او طی بررسی یکی از آهنگ های پرطرفدار خود در سبک «سای ترنس» فرایند خود را مرحله به مرحله و کانال به کانال برای شما توضیح می دهد.

۱۷

ارنج کردن

یک آهنگ دنس خوب شنونده را با خود در مسیری دلپذیر همراه می کند. مسیری پر از توقف های گیرا و آغازهای پر انرژی. در این قسمت با رویکرد آرمین به خلق مسیرهای جذاب موسیقایی آشنا می شوید.

۱۸

در استودیو، بخش ۷: سازهای کوبه ای و ارنج کردن

آرمین و بنو مجموعه ای از لوپ های ساز کوبه ای و FXرا به پروژه خود در لاجیک اضافه می کنند. سپس، بعد از یک سازماندهی نصفه و نیمه، شروع به ارنج کردن و چیدن المان های آهنگ به ترتیب اینترو، توقف (بریک دان) و آغاز مجدد می کنند.

۱۹

در استودیو، بخش ۸: ساخت قسمت آغاز مجدد (دراپ) در آهنگ، بازبینی آهنگ

اگر قسمت شروع مجدد خوبی نسازید، آهنگ موفقی نخواهید داشت. آرمین و بنو رو در حال خلق یک دراپ فوق العاده با حداکثر تاثیرگذاری ببینید. سپس راجع به شکل گرفتن کل این آهنگ خواهید شنید.

۲۰

کار با متن آهنگ و صدای خواننده

واژه ها موسیقی را گیرا و تاثیرگذار می کنند، صرف نظر از اینکه یک آواز ملودیک باشد یا فقط یک سمپل از صدای خواننده. با روش های آرمین برای افزودن متن به آهنگ هایش آشنا شوید.

۲۱

جلسه صدای آواز، بخش ۱: ترک کردن

مهارت های آرمین تنها محدود به موسیقی های دنس نمی شود. در این قسمت و دو قسمت بعدی، آرمین طی همکاری با «Josh Cumbee» خواننده گروه «Sunny Days» به شما نحوه ی ترک کردن، ویرایش و دستکاری صدای آواز خواننده را نشان می دهد.

۲۲

جلسه صدای آواز، بخش ۲: مقایسه و گزینش

اکنون که آواز جاش به اتمام رسیده، وقت مقایسه و گزینش بخش های مختلف صدای آواز اوست. ببینید که چطور آرمین با گوش های تیز و حرفه ای و غریزه موسیقایی خود همراه با جاش به انتخاب بخش های مطلوب از صدای آواز جاش می پردازند.

۲۳

جلسه صدای آواز، بخش ۳: ادیت و میکس

بیاموزید که آرمین چطور از ویرایش و جلوه های صوتی برای خلق ترک های آوازی بی نقص و تاثیرگذار که به گوش شنونده بسیار طبیعی می آیند استفاده می کند.

۲۴

تک آهنگ ها، کلاب میکس ها، و ادیت ها

آرمین با استفاده از Sunny Daysبعنوان نمونه، روش خود برای تبدیل آهنگ های سبک پاپ به میکس های دنس مخصوص کلوپ را گام به گام به شما آموزش می دهد.

۲۵

به سراغ ست مخصوص DJبروید

اکنون زمان آن رسیده که از آهنگسازی فاصله گرفته و شروع به یادگیری اجرا روی صحنه کنید. با اصول اساسی فلسفه ی آرمین برای DJکردن و اجرای روی صحنه آشنا شوید.

۲۶

ساختن یک ست (دستگاه DJ): ادیت ها و مش آپ ها

یک ست DJمناسب حاصل آماده سازی دقیق است. با روش کار آرمین باAbleton Liveبرای کوتاه کردن آهنگ هایش و ساخت مش آپ های جدید که تماشاچیان را به وجد می آورد آشنا شوید.

۲۷

استفاده از دک ها(بخش های روی دستگاهDJ): مبانی

آرمین پشت دستگاه DJمی رود تا به شما نشان دهد برای اجراهای زنده خود از چه ابزارهایی استفاده می کند.

۲۸

استفاده از دک ها: تکنیک های آرمین

همچنان که آرمین پیش نمایش بعضی از محبوب ترین آهنگ های خود را اجرا کرده و بین آن ها جابجا می شود، تمام حرکاتش را ببینید و بیاموزید. از هر دکمه ای که فشار می دهد تا هر شاسی که با آن کار می کند. با روش های او برای افزودن لایه های جذاب و جلوه های صوتی هیجان انگیز به آهنگ آشنا شوید.

۲۹

نکاتی برای اجرا

یک اجرا کننده باید چیزی بیش از موسیقی عالی برای تماشاچیان در نظر داشته باشد. روش کنترل خود روی صحنه، ارتباط گرفتن با تماشاچیان، و احترام قائل شدن برای DJهایی که با آن ها همکاری می کنید را بیاموزید.

۳۰

میزبانی یک برنامه رادیویی

هرگز قدرت رادیو را دست کم نگیرید. آرمین به برنامه رادیویی خود «State Of Trance» عشق می ورزد و آن را بخشی اساسی از اعتبار جهانی خود می داند. بیاموزید که چطور می توانید از رادیو برای پیشرفت در موسیقی و جذب طرفداران بیشتر استفاده کنید.

۳۱

منابع الهام اولیه آرمین

صدا و سبک خاص آرمین ون بیورن از کجا نشأت می گیرد؟ با بعضی موزیسین ها و DJهایی آشنا شوید که باعث شدند آرمین به آنچه امروز هست تبدیل شود.

۳۲

آغاز و توسعه دوران حرفه ای

آرمین دارنده یکی از موفق ترین و طولانی ترین دوره های حرفه ای در سبک ترنس است. توصیه هایی برای شنیده شدن موسیقی هایتان و شناخته شدن بعنوان یک DJاز او بشنوید.

۳۳

پایان

آرمین در آخرین جلسه از کلاس خود شما را به تمرکز روی موسیقی تان، گذر از شک و تردیدهایتان، و از همه مهم تر لذت بردن از کاری که می کنید تشویق می کند.

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
100000
شروع کنید

منابع

کتاب کار کلاس

دانلود کرده و با کلاس همراهی کنید.

دانلود کتاب کار

برای دانلود باید دانشجوی این کلاس باشید.